Про нас

Симпатюля - це онлайн сервіс створений з любов'ю для Вас! З початку ми допомагали замовляти дитячі товари з США таких таких відомих брендів як Carter's, OshKosh, Old Navy, Crazy8, The Childrens Place, Disney та ін. через групу в соціальних мережах, але з часом ми автоматизували процес замовлення, покупки та вибору бажаного варіанту доставки, виключиввши таким чином із цих процесів людський фактор. Сьогодні ми найбільша спільнота по замовленню товарів із США в Україну і клієнто-орієнтований сервіс націлений на надання виключно якісних послуг. 

Ми раді, що з кожним днем все більше і більше людей довіряють нам свої покупки, ми цінуєм кожного клієнта однаково, чи то наш постійний покупець, чи відвідувач сайту, що просто зайшов поцікавитись ціною. 

З самого початку ми будували нашу роботу таким чином, щоб створювати дружні та тісні взаємовідносини, а не клієнтську мережу, і ми вважаємо, що в нас це вийшло, адже Симпатюля сьогодні - це не інтернет-магазин, це спільнота люблячих батьків, які хочуть дати своїм дітям краще, і які цінують красу та якість. Це спільнота друзів, адже багато з ким ми дійсно потоваришували. 

Дякуємо Вам всім за те, що колись обрали нас, та дякуємо, що вирішили залишитись з нами, ми будемо старатись Вас не розчарувати!

Сайт захищено Сертифікатом "Comodo SSL". Усі платежі безпечні, ми не зберігаємо платіжну інформацію клієнтів!
  • Visa
  • Mastercard
  • Comodo SSL